Websitesinin Kullanımına Ait Genel Kullanım Koşulları

www.calintiilani.com web sitesinde yer alan içerik, görsel ve işitsel unsur ve bilgileri ve bunların düzenlenmeleri üzerindeki her türlü fikri ve sınai mülkiyet hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece www.calintiilani.com adresine aittir. Bu bilgiler yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.

Çalıntı İlanı, hiçbir koşulda, içerikte oluşabilecek hata, eksik ve içeriğin kullanımından kaynaklanabilecek herhangi bir kayıp ve hasardan sorumlu değildir. Kullanıcıya sunulacak hiçbir bilginin doğruluğunu garanti etmez! Bu kullanılan bu bilgilerin doğruğundan sorumlu tutulamaz.

Çalıntı İlanı web sitemizde, kendisinin veya üçüncü kişilerin hizmetleri hakkında reklam ve promosyonlar görüntülenebilir. Web sitemizde Çalıntı İlanı'na ait olmayan ve faaliyetleriyle ilgili bulunmayan diğer web sitelerine yönlendirme yapılabilir. Ziyaretçinin bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret etmesi halinde üçüncü kişilerin kullanımında ve aitliğinde olan bu web sitelerinin politika ve uygulamalarından Çalıntı İlanı sorumlu değildir.

Bu internet sitesinde verilen bilgiler, doğrudan "olduğu gibi" sunulmaktadır. Çalıntı İlanı web sitesinde yer alan bilgilerle, dahil olarak mülkiyet, satılabilirlik, doğruluk, güvenilirlik, kesinlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında veya sonrasında oluşabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Çalıntı İlanı ve destekleyenleri, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

Çalıntı İlanı, bu İnternet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları, içeriği önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Çalıntı İlanı internet sitesi içerisinde vereceğiniz şahsi bilgileriniz (isim, soyisim, adres, doğum tarihi, e-mail, telefon, faks, demografik bilgiler vb.) sadece bilgilendirme iletileri göndermek amacıyla Çalıntı İlanı tarafından kullanılacak ve hukuki zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3.şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.Ancak Çalıntı İlanı tarafından gönderilebilir.

Tarafınıza Çalıntı İlanı tarafından gönderilen iletileri almak istemiyorsanız, bu talebinizi, size gönderilen her bir iletinin altında yer alan “listeden ayrılma” uzantısı üzerinden tarafımıza gönderebilir ya da iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak talepte bulunabilirsiniz.


İlanların detaylarında paylaşmış olduğunu tüm detaylar kullanıcının kendi rızasıyla sunulmuş olup tüm sorumluluk ilgili kullanıcıya aittir. Çalıntı İlanı web sitemizin hukuki şartları ve gizlilik hakkında daha fazla bilgi almak, sitemizle ilgili görüş ve eleştirilerinizi bildirmek için bize e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.